Przebywając na stronie, akceptujesz jej warunki ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

Jesteśmy z Wami 30 lat!

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

ISKRA ZMiŁS na Targach Hannover Messe

ISKRA ZMiŁS na Targach Hannover Messe
Opublikowany: Kwiecień 2023

ISKRA ZMiŁS jako podwystawca Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego uczestniczy w międzynarodowych Targach Hanowerskich. Jest to misja gospodarcza świętokrzyskich przedsiębiorców z branży metalowo-odlewniczej w ramach projektu promocji gospodarczej województwa świętokrzyskiego “Świętokrzyskie – hard to pronounce, easy to do business in” realizowanego przez Oddział ds. Promocji Gospodarczej Regionu Departamentu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

W dniach 17-21.04.2023 r. odbywają się Międzynarodowe Targi Hannover Messe, na których spotykają się przedsiębiorcy wielu branż z całego świata. W tym roku i my, dzięki zorganizowanej przez Świętokrzyski Urząd Marszałkowski misji gospodarczej, jako jedno z 12 świętokrzyskich przedsiębiorstw mamy okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu. 

Nawiązanie kontaktów biznesowych, promocja swojej firmy oraz poznanie najnowszych trendów technologicznych na rynku międzynarodowym, to korzyści jakich nie przyniesie żadna inna forma promocji firmy. Cieszymy się więc że już po raz piąty mamy okazję uczestniczyć w tego rodzaju misji gospodarczej i serdecznie zapraszamy na halę 3 stoisko C54. (ISKRA)

HM 2023

Liczba wyświetleń:1445 Wróć

Pozostałe aktualności