Przebywając na stronie, akceptujesz jej warunki ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

Jesteśmy z Wami 30 lat!

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

Budowa nowych obrabiarek

Nasza firma od samego powstania związana jest z projektowaniem i produkcją maszyn i urządzeń dla branży łożyskowej oraz automotive. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne, w którym rozwijamy prototypowe maszyny oraz dostosowujemy istniejące rozwiązania do zmieniających się wymagań. Dzięki parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanym operatorom jesteśmy w stanie większość części do maszyn wykonać we własnym zakresie. Nasz doświadczony zespół elektryków oraz mechaników precyzyjnych jest odpowiedzialny za montaż maszyn w zgodności z przygotowaną dokumentacją. Nasi niezawodni automatycy odpowiadają za uruchomienie, oprogramowanie oraz szkolenie obsługi maszyny.

Oferujemy usługi projektowania maszyn od zera, przeprojektowywanie istniejących rozwiązań maszyn pod nowe wymagania lub nowe produkty, a także wykonanie maszyn na podstawie dokumentacji istniejącej.

W naszych konstrukcjach stosujemy rozwiązania uwzględniające najnowsze technologie stosowane w mechanice, automatyce, sterowaniu oraz elektrotechnice.