Przebywając na stronie, akceptujesz jej warunki ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

Jesteśmy z Wami 30 lat!

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

Produkcja urządzeń specjalnych

Specjalizujemy się w produkcji maszyn i urządzeń specjalnych. Zajmujemy się każdym z etapów od uzgodnień z klientem, przygotowanie projektu mechanicznego i elektrycznego, przez wykonie elementów, budowę szaf elektrycznych aż po montaż i uruchomienie maszyny oraz wykonanie testów u klienta.

Produkujemy urządzenia do pracy manualnej, półautomatycznej oraz stacje całkowicie zautomatyzowane, łącznie ze specjalistycznymi stanowiskami testowymi.

Działamy w branży automotive, agd, oponiarskiej oraz chemicznej i łożyskowej.

Każde zbudowane przez nas urządzenie ma pełną dokumentację- instrukcję stanowiskową, schematy elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, oraz deklarację zgodności WE i tabliczkę ze znakiem CE.

Stanowiska budowane są, w zależności od potrzeb i wymagań klienta, w oparciu o pneumatykę FESTO i SMC oraz sterowanie SIEMENS, ALLEN BRADLEY, MITSUBISHI, OMRON i każde inne spełniające wymagania klienta.

Na stanowiskach montażowych kontrolujemy kolejność operacji wykonywanych przez operatora za pomocą systemów pic-to-light a także elementów error-profing czy pokayoke.

Nasze stanowiska testowe używane są do testów ciśnienia, pomiarów przepływu i wagi, kontroli wizyjnej oraz pomiarów kontaktowych lub bezkontaktowych newralgicznych parametrów produktu. Wszystkie dane zapisywane są na karcie sterownika lub w bazie danych.