Przebywając na stronie, akceptujesz jej warunki ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

Jesteśmy z Wami 30 lat!

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

Samochód prezentacyjny RK Rose+Krieger z wizytą w Waszej firmie

Samochód prezentacyjny RK Rose+Krieger z wizytą w Waszej firmie
Opublikowany: Marzec 2023

Już niebawem jako oficjalny dystrybutor produktów firmy RK Rose+Krieger na terenie Polski wyruszamy w kolejną trasę samochodem reklamowym RK z odwiedzinami u naszych stałych i potencjalnych Klientów. Jeśli chcesz abyśmy odwiedzili i Twoją firmę skontaktuj się z naszymi pracownikami pod numerem telefonu 41 367 03 21.

Dziesięciometrowy "Infomobil" wyposażony w ponad 20 plansz prezentacyjnych z eksponatami i funkcjonalnymi modelami oraz w kilka aplikacji z zakresu techniki napędowej i liniowej przedstawia cały przekrój produktów firmy RK Rose+Krieger. Już po raz kolejny pojawi się on w Polsce z tygodniową misją wyjazdową, która będzie miała na celu zapoznać naszych klientów z oferowanym asortymentem. Każda z plansz zawiera podstawowe informacje dotyczące profili aluminiowych, połączeń rurowych i techniki liniowej - siłowników i kolumn elektrycznych oraz prowadnic liniowych. Dla wielu produktów istnieje możliwość ich własnoręcznego uruchomienia, skręcenia, zamontowania. Nasi specjaliści podczas krótkiej prezentacji przedstawią asortyment, opowiedzą o jego parametrach i możliwościach zastosowania, pokażą zasadę działania i chętnie odpowiedzą na zadane przez widzów pytania.

Infomobil wewnątrz

Nasz wyjazd trwa 5 dni roboczych, trasa przejazdu zostanie zatem podana po dokonaniu ustaleń z chętnymi na spotkanie Klientami. Ponieważ nie możemy pojawić się wszędzie, już dziś zachęcamy do kontaktu w celu umówienia wizyty w Waszej firmie.

Więcej informacji o produktach RK Rose+Krieger tutaj.

Skontaktuj się z nami!

RK Rose+Krieger:

Tel: +48 41 367 03 21

Email: info@iskra-zmils.com.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Liczba wyświetleń:2108 Wróć

Pozostałe aktualności