Przebywając na stronie, akceptujesz jej warunki ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

Jesteśmy z Wami 30 lat!

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

Poszerzanie możliwości produkcyjnych w ISKRA ZMiŁS

Poszerzanie możliwości produkcyjnych w ISKRA ZMiŁS
Opublikowany: Listopad 2022

Budowa i remonty maszyn, jak również małoseryjna i jednostkowa produkcja części wymagają wielu różnorodnych operacji obróbczych, a co za tym idzie rozbudowanego parku maszynowego.

Od początku nasza firma mogła poszczycić się własnym parkiem maszynowym, wyposażonym obecnie w ponad 100 maszyn obróbczych, dzięki czemu większość operacji możemy wykonać we własnym zakresie. Projekty realizujemy od etapu wykonania koncepcji, przez przygotowanie dokumentacji, wykonanie części, montaż mechaniczny i elektryczny, programowanie, do uruchomienia i testów urządzenia. Wykonanie części obejmuje analizę rysunku, dobór materiału, stworzenie technologii, proces toczenia, frezowania, szlifowania, wiercenia, spawania, lutowania, zgrzewania, gratowania, itp. Z roku na rok poszerzamy nasze możliwości produkcyjne, a posiadane maszyny serwisujemy, modernizujemy, wymieniamy na nowe...

By sprostać wymaganiom naszych klientów w ostatnich latach zakupiliśmy m.in. wycinarkę laserową, serwoprasę krawędziową, trzy- i pięcioosiowe obrabiarki sterowane numerycznie, elektrodrążarkę, a w tym roku także pięcioosiową frezarkę sterowaną numerycznie DMU 95 monoBLOCK do obróbki symultanicznej, która została niedawno uruchomiona i wdrożona do produkcji. Dzięki niej posiadamy teraz jeszcze większą przestrzeń obróbczą dla detali - do ø1040 mm, do 590 mm wysokości, maksymalne obciążenie do 1000 kg i dokładność 7μm. Maszyna posiada systemy zapewniające podwyższenie jakości frezowanych powierzchni przy zmniejszonym czasie obróbki, wolumetryczną kompensację błędów oraz system toczenia interpolacyjnego. Nasz dział technologiczny został odpowiednio przeszkolony, aby sporządzać oferty i tworzyć technologię w oparciu o nasze coraz to nowsze możliwości, co pozwala zminimalizować koszty i ograniczyć czas realizacji projektów.

 

Skontaktuj się z nami!


Budowa i remonty maszyn, automatyzacja produkcji:
Tel: +48 41 367 03 20

Produkcja części maszyn, RK Rose Krieger, Speedy Block:
Tel: +48 41 367 03 21

Email: info@iskra-zmils.com.pl


Zapraszamy do Kontaktu

Liczba wyświetleń:1804 Wróć

Pozostałe aktualności