Przebywając na stronie, akceptujesz jej warunki ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

Jesteśmy z Wami 30 lat!

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

INFOMOBIL RK ROSE+KRIEGER W TRASIE PO POLSCE

Infomobil RK ROSE+KRIEGER w trasie po Polsce
Opublikowany: Maj 2024

W tym roku trasa samochodu prezentacyjnego odbędzie się w dniach 10-14 czerwca i przebiegać będzie przez województwa dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie. Dziennie możemy odwiedzić 2-3 firmy, jeśli mamy odwiedzić również twoją firmę skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Cały przekrój produktów RK na wyciągnięcie ręki!

Jak dokładnie wygląda nowa jednostka liniowa firmy RK Rose+Krieger? Jak postępować z listwą kołnierzową lub wspornikiem zaciskowym? Którą kolumnę wybrać pod konkretne rozwiązanie?

Odpowiedzi na te i inne pytania możesz uzyskać w naszym mobilnym samochodzie prezentacyjnym bezpośrednio w Twojej lokalizacji. Ponad 20 tablic prezentacyjnych z eksponatami, zdjęciami, rysunkami technicznymi i modelami funkcjonalnymi, a także kilkoma aplikacjami z zakresu techniki napędowej i liniowej przedstawia cały przekrój asortymentu produktów RK. (wizualizacja samochodu prezentacyjnego) Porozmawiaj i wypróbuj różne produkty z naszymi przedstawicielami, omawiaj projekty i bezpośrednio znajduj rozwiązania.

W naszym samochodzie prezentacyjnym o nowych i sprawdzonych produktach RK Rose+Krieger można dowiedzieć się na wiele sposobów.

Więcej na naszej stronie rkpolska.eu

 

Skontaktuj się z nami!


RK Rose+Krieger:

Tel: +48 41 367 03 20

Email: info@iskra-zmils.com.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Liczba wyświetleń:277 Wróć

Pozostałe aktualności