Przebywając na stronie, akceptujesz jej warunki ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

Jesteśmy z Wami 30 lat!

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

Iskra ZMiŁS wspiera rozwój przyszłych inżynierów Politechniki Świętokrzyskiej

Iskra ZMiŁS wspiera rozwój przyszłych inżynierów Politechniki Świętokrzyskiej
Opublikowany: Maj 2022

27 kwietnia, w klubie studenckim Energis, odbyły się Studenckie Targi Pracy i Praktyk organizowane przez Politechnikę Świętokrzyską. Firma Iskra ZMiŁS pozytywnie odpowiedziała na zaproszenie kieleckiej uczelni i razem z innymi świętokrzyskimi przedsiębiorcami, zaprezentowała swoją ofertę skierowaną do przyszłych inżynierów.

Na stoisku Iskry ZMiŁS można było zapoznać się z ofertą firmy oraz zabrać materiały reklamowe. Przedstawiciele spółki - Barbara Bonarska -  HR Manager oraz Daniel Szeląg, kierownik Biura Konstrukcyjnego, spotkali się ze studentami i opowiadali na czym polega praca w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Podczas rozmów z młodymi ludźmi, przedstawiciele firmy opowiedzieli o procesie rekrutacyjnym oraz zaprezentowali aktualne oferty pracy. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem przyszłych i obecnych inżynierów, którzy poszukują firmy w której istnieje możliwość odbycia praktyk oraz podjęcia pracy.

-“Chętnie uczestniczymy w tego rodzaju wydarzeniach, gdzie możemy bezpośrednio porozmawiać z młodymi ludźmi i przedstawić naszą firmę. Jesteśmy otwarci na współpracę ze studentami, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy. Dziękujemy Politechnice Świętokrzyskiej za zaproszenie na targi. Tym bardziej, że nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.” - powiedział Daniel Szeląg- kierownik Biura Konstrukcyjnego ISKRA ZMiŁS.

Udział w targach organizowanych przez kielecką uczelnię techniczną, to kolejny etap współpracy w ramach porozumienia podpisanego w zeszłym roku przez przedstawicieli ISKRA Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o. oraz Politechniki Świętokrzyskiej.

Dołącz do nas!

 

Jeśli chcesz aplikować na wybrane stanowisko lub odbyć praktyki, to jak najbardziej możesz wysłać do nas wiadomość na adres: kariera@iskra-zmils.com.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Liczba wyświetleń:2433 Wróć

Pozostałe aktualności