Przebywając na stronie, akceptujesz jej warunki ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

Jesteśmy z Wami 30 lat!

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

Iskra aktywnie wspiera rozwój uczniów kieleckich szkół!

Iskra aktywnie wspiera rozwój uczniów kieleckich szkół!
Opublikowany: Wrzesień 2021

Z dumą informujemy, że kolejni uczniowie z sukcesem zakończyli swoje praktyki zawodowe w naszej firmie. Tym razem na miesięcznym stażu byli podopieczni Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach. Była to wspólna inicjatywa naszej firmy i kieleckiego Elektryka w ramach unijnego projektu “Automatyk to Twoja przyszłość”.

W wyniku praktyk, uczniowie zdobyli podstawowe umiejętności z zakresu projektowania i programowania, poznali działania układu bezpieczeństwa na maszynach produkcyjnych. Pod okiem naszych doświadczonych pracowników, sami mogli przygotować projekt elektryczny, wykonać szafę elektryczną i uruchomić przenośnik taśmowy. Zadbaliśmy o to, by stażyści nabyli zarówno wiedzę praktyczną związaną z funkcjonowaniem firmy produkcyjnej oraz zdobyli umiejętności przydatne na rynku pracy.

“Cieszymy się, że uczniowie wybrali właśnie nas do odbycia praktyk i możemy ich gościć w siedzibie naszej firmy. Jako przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na kieleckim rynku, czujemy się w obowiązku przekazywać wiedzę młodszemu pokoleniu. Tym bardziej, jeśli wiemy, jak ważne jest zdobycie praktycznej wiedzy. Mamy nadzieję, że z roku na rok, coraz więcej młodych osób będzie chciało zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe właśnie u nas. Serdecznie zapraszamy.” - powiedział Michał Bujnowski, Prezes Zarządu ISKRA ZMiŁS Sp. z o.o.

Współpracujemy zarówno ze szkołami średnimi jak i uczelniami. Już niebawem będziemy gościć również studentów Politechniki Świętokrzyskiej, którzy odbędą u nas swoje praktyki zawodowe.

Dołącz do nas!


Jeśli chcesz aplikować na wybrane stanowisko lub odbyć praktyki, to jak najbardziej możesz wysłać do nas wiadomość na adres: kariera@iskra-zmils.com.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Liczba wyświetleń:3556 Wróć

Pozostałe aktualności